0

Milý náš Partner!

Sme radi, že ste sa dostali k nášej stránke a máte záujem o naše vysokokvalitné a zdravé produkty. Každý deň pracujeme na tom, aby sme vyhoveli tým najvyšším nárokom našich zákazníkov, preto neustále rozširujeme náš sortiment v mene zdravia.
Ponúkame z ľudového liečiteľstva známe a na dlhú tradíciu odkazujúce technicky vyvinuté riešenia, tisícky možností, pohodlné riešenia pre náš zrýchlený svet a to všetko zabalené do formy užívateľnej spotrebiteľskou komunitou.
Vyvíjame len produkty, u ktorých počas nášho výskumu pozorujeme významné zlepšenie. Snažíme sa dosiahnuť nie dobrú, ale vynikajúcu prácu, pričom sme ochotní akceptovať od samých seba jedine vynikajúce výsledky. S našimi výsledkami sme spokojní len vtedy, ak sú súčasne splnené všetky tri nami kladené požiadavky: zlepšenie je merateľné, viditeľné a hmatateľné počas použitia výrobku.
V súlade s našou filozofi ou sme založili kolektív pre podporu zdravia, ktorého členovia považujú za svoju povinnosť pomáhať iným, čím prispievajú k zlepšeniu svojho života, ako aj života iných.  
Upozorňujeme Vás, že naše výrobky nie sú náhradou pravidelnej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Produkty skladujte mimo dosahu detí. Tehotné a dojčiace ženy, resp. užívatelia pod lekárskym dohľadom, poraďte sa so svojím lekárom o používaní našich produktov. Nekonzumujte naše výrobky, ak ste alergický na niektorú zo zložiek. Neprekročte odporúčanú dennú dávku. Veríme, že sa čoskoro aj Vy stanete naším nadšeným zákazníkom.

S pozdravom: vedenie HLBS

Veda

Vývojová a výskumná skupina spoločnosti HLBS Global Marketing Ltd. pracuje dennodenne na tom, aby mohla zabezpečiť svojim zákazníkom a členom produkty spĺňajúce tie jedinečné a najprísnejšie štandardy kvality.
Všetky naše výrobky od vývoja až po konečné skúšky sú vyrobené podľa normy ISO 9001: 2009 a v kvalifikovaných laboratóriách GMP.
Považujeme za dôležité zabezpečiť našim spotrebiteľom také produkty, ktoré sú najviac potrebné z hľadiska zachovania ich zdravotného stavu.
Naši výskumníci neustále vyhľadávajú možnosti a zrealizujú výrobu prírodných produktov bez chemikálií, s cieľom poskytnúť kvalitnejší a zdravší život našim spotrebiteľom.

Toto je ukážkový obchod na testovacie účely. Objednávky nebudú vybavené. Skryť